Ortopedia, Rehabilitacja, Fizykoterapia, DMW MEDICA. Sosnowiec » Aktualności

medycyna estetyczna

Zawartość

Więcej o Centrum Medycznym Medica

Artyku

Otwarcie nowych poradni

Zapraszamy do nowo otwartych poradni urologicznej i ginekologicznej.
Poradnia urologiczna rozszerza zakres świadczonych usług o m. in. kompleksową diagnostykę, USG i leczenie układu moczowego, konsultacje i leczenie chorób prostaty, zaburzeń erekcji, nietrzymania moczu, guzów i nowotworów układu moczowego.
W ramach poradni ginekologicznej wykonujemy m. in. cytologię, badania USG, kolposkopię, konsultację i leczenie schorzeń żeńskiego narządu rodnego oraz nowotworów układu moczowo-płciowego.
Sprawujemy również opiekę nad kobietą ciężarną w przebiegu całej ciąży i połogu.

Masaż limfatyczny

Centrum Medyczne wyposażone jest w mankiety na kończyny górne i dolne do masażu limfatycznego. Jest to masaż, który poprawia przypływ limfy w organizmie. Zaburzenie krążenia może powodować obrzęki i wysięki, które często powstają podczas silnych stłuczeń, skręceń lub po mastektomii wskutek usunięcia węzłów chłonnych.

Cena masażu: 35 zł/30 min.

Leczenie FALĄ UDERZENIOWĄ

Informujemy, że nasza placówka wykonuje zabiegi falą uderzeniową. Leczenie jest zalecane u osób z zapaleniem nadkłykcia kości ramiennej tzw. „łokieć tenisisty”, zapaleniem ścięgna Achillesa, ostrogami pięt oraz zmianami pourazowymi tkanek miękkich.

Wszystkie informacje dostępne są na miejscu lub pod nr tel. 32 263 33 71, 602 766 345

ZAPRASZAMY

Facebook

Informujemy, że można nas również znaleźć na oficjalnej stronie facebook: http://www.facebook.com/dmwMedica

Refundacja NFZ

Od 1 maja 2008 roku nasza placówka otrzymała refundację NFZ na leczenie. Zapraszamy do Poradni Ortopedycznej i Rehabilitacyjnej oraz na zabiegi fizykoterapeutyczne refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Refundowane wizyty z zakresu rehabilitacji medycznej oraz zabiegi fizyko-terapeutyczne i rehabilitacyjne.

Strona korzysta z plików cookies Polityka Prywatności